Jak blížíme čím dál víc roku 2018, je přirozené, že se objevují spekulace ohledně hlavních modelů příštího roku. Fotky jednoho takového možného telefonu od Huawei byly tak prvně spatřeny na Weibo a údajně se jedná o prototyp Huawei P11 Plus.

Vidíme tak smartphone s moderním poměrem stran 18:9 a zaoblenými rohy. Pokud sledujete lineup Huawei, víte, že tyto křivky nebyly vidět na žádném jiném telefonu poslední doby od Huawei. Má také známé domovské tlačítko, které nám připomíná čtečku otisků prstů na Mate 10. Taktéž můžeme vidět 3,5 mm jack pro sluchátka.

huawei p11 plus

Další fotka, která ukazuje zadní stranu telefonu, nám předvádí zadní kamerové kombo, které však ale postrádá modul laserového autofokusu. A to je důvod, proč někteří tvrdí, že tento údajný telefon není Huawei P11 Plus. Model P10 Plus byl samozřejmě vybaven modulem laserového autofokusu a u nástupce se očekává také. Jednou z variant tedy je, že tento telefon by mohl být pravděpodobně Huawei Nova 3 Plus. Je však jisté, že tyto fotky zobrazují prototyp zařízení, proto se u něj čekají ještě změny.

Očekává se, že Huawei P11 Plus bude představeno na konci února na MWC 2018. To o Nova 3 Plus se říká, že bude zahájeno 5. prosince/decembra na zatím neoznámeném místě v Londýně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.