Myslíte už trochu i na Vánoce? Nebo si chcete udělat radost jen vy? Ať už je to už jakkoliv, máme pro vás další tipy na nákupy z Číny. Dnes to bude něco praktického a  jedna mini kamera jako bonus.

  1. K televizi
    Rádi doma u televize něco chroupete a nechcete si nadělat nepořádek na koberci? Případně chcete jíst u koukání filmu na tabletu v posteli ?. Pak pro vás máme první vychytávku za cenu kolem 4 USD (zde), která nám na podobné vyžití výborně poslouží. Více už uvidíte v krátkém videu
  2. Mini kamera
    Malých kamer není nikdy dost. Když však chcete něco s Full HD rozlišením (aspoň dle výrobce) a za cenu pod 14 USD (v akci zde) tak se musíte poohlédnout po nějakém kousku z Číny. A nebojte se, minikamery za podobnou cenu tam rostou na stromech. Musíte si jen koupit microSD kartu a můžete začít natáčet.
  3. Hurá na párty
    Vánoční večírky jsou již za rohem a tak se musíte včas vybavit něčím zajímavým. My doporučuje „LED Mustache“ pro muže i ženy. Cena je kolem 6 USD (zde) a knírek má i více modů a barev pro ještě lepší atmosféru. Doporučuje 11 z 10 východoněmeckých pornoherců.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.