Přesně za týden nás čeká oficiální představení dvojice nových telefonů od Gionee ze série „S“. Oba kusy si budou velmi podobné jak vzhledem, tak výbavou, ale Gionee S11S bude přece jen o chlup výkonnější než Gionee S11. Ale dnes nás čeká pohled právě na Gionee S11, protože díky Antutu benchmarku k nám doputovaly zajímavé informace ohledně specifikací tohoto telefonu.

Podle Antutu by totiž Gionee S11 mělo být poháněno procesorem Mediatek Helip P23, což by z něj učinilo první telefon na trhu vybavený tímto kusem křemíku. Pokud si vzpomínáte, tak Helio P23 bylo představeno před pár měsíci spolu s Helio P30 a mělo by přinést výkonnější grafiku Mali-G71 a jiná drobná vylepšení.

Zbytek odhalených specifikací zahrnuje 4 GB RAM spolu se 64 GB vnitřního úložiště a pravděpodobně bez možnosti rozšíření microSD kartou, o které není nikde ani zmínka. Dále se pak dočkáme 6-palcového displeje s rozlišením 2160 x 1080 a tudíž poměru stran, nebo slušné 3600 mAh kapacity baterie. Fotoaparáty byly jak je už u Antutu obvykle detekovány chybně, protože by S11 měla mít podobnou sestavu jako S11S, tedy čtveřici senzorů – 16 Mpix + 5 Mpix jako zadní duo a 20 Mpix + 8 Mpix na selfie vylomeniny.

Podle všeho by Gionee S11 mělo být dostupné ve třech barevných variantách, modré, zlaté a růžové. Veškeré detaily včetně ceny se dozvíme hezky pohromadě a podrobněji na oficiálním představení 26. listopadu, takže ještě týden mládeži.