Tak už i na Tomtopu neztrácejí čas a pro jistotu zahájili slevy na Black Friday už pěkně s týdenním předstihem. Když se  podíváte na jejich stránky, tak už najdete stovky slev a akcí na obří porci produktů a ceny začínající už na 1.99 dolarech. Pokud budete mít kliku tak můžete dokonce vyhrát Xiaomi Mi A1, takže se pojďme na veškeré informace podívat blíže.

Hned úvodní stránka Tomtopu nás přivítá tunou slevových kupónů rozdělených pěkně podle kategorií. Takže ať už se jedná o 6 % na telefony a příslušenství, 12 % na lovecké vybavení, 10 % na audio a video produkty nebo 10 % na RC hračky, tak je jasné, že se dostane na každého.

Přímo pod kupóny pak naleznete zmíněnou šanci vyhrát novotou vonící Xiaomi Mi A1. Kliknutím na banner se jednoduše dostanete na stránku, kde otevřením truhly s poklady (po registraci až 3 denně) máte šanci tento telefon vyhrát. Nestojí to alespoň za pokus ?

Každý den až do 24.listopadu budou také na stránkách publikovány bleskové prodeje s extra výhodnými cenami, dnes tam například najdete 960P HD 360-stupňovou Wi-Fi VR IP kameru jen za $22.99 nebo solárně napájené světlo na zeď s detekcí pohybu jen za $7.59. Zítra pak například grafiku nVidia GeForce GTX 1050TI za $165.99 nebo 20000 mAh Xiaomi powerbanku za $26.99.

Přímo na Black Friday 24. listopadu pak dojde i na rozdávání nabitých $50 a $100 slevových kupónů, takže určitě nezapomeňte podívat na Tomtop i přímo v tento den. K nalezení je toho samozřejmě ještě mnohem více, ale to už si asi na jejich stránkách projdete sami.