Na čínských obchodech lze opravdu najít v podstatě cokoliv a tak není velkým překvapením, že naši šikmoocí kamarádi myslí i na všechny rádoby profesionální kameramany. Kromě kamer samotných a tuny příslušenství od brašen po nálepky s kachničkami je samozřejmě důležité i správné nasvícení scény a k tomu poslouží například přenosné světlo Andoer, ke kterému máme dokonce i slevový kupón.

Toto osvětlení nabídne 160 malých LED žárovek pro to opravdové nasvícení čehokoliv k focení nebo filmování a pro fajnšmekry dokonce přihodí i dva filtry (bílý a žlutý) k vyladění toho ideálního odstínu. Není problém světlo přímo namontovat přímo na velkou řádku kamer a fotoaparátů, takže ani nebudete potřebovat dalšího nebožáka, aby vás z dobré vůle dělal osvětlovače. Jako zdroj energie poslouží jak nabíjecí baterie, tak případně i šest kousků AA tužkových. Celé světlo vyvine svítivost až 1280 lumenů, což opravdu není zanedbatelné.

A s naším slevovým kupónem LEDVL6 si ho navíc můžete pořídit za pět prstů na e-shopu Tomtop, tedy aby nedošlo k omylu tak radši za 17.19 euro. Také už vám cuká v prstech pořádně nasvítit scénu pro nějaké to domácí video nebo neodolatelný dokument o zasychání barvy na zdi ?