S vydáním nových vlajkových modelů Leagoo se možná lehce pozapomnělo na některé z nedávných telefonů této čínské značky, které ale stále mají co říct. Jedním z takových je i Leagoo KIICAA MIX s tri-bezel-less designem a my se na něj dnes zlehka zaměříme, protože se tento kousek dočkal slevy na e-shopu Lightinthebox a díky ní s úspěchem atakuje magickou hranici 100 dolarů.

Leagoo KIICAA MIX je jedním z klonů první generace Xiaomi Mi Mix a nabízí tak velmi podobný design a vzhled. Je také velmi rozměrově velmi kompaktním telefonním kouskem, kterému se úspěšně podařilo napěchovat 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením do těla odpovídajícímu spíše 5-palcovým modelům. Dále pak nabízí osmi-jádrový procesor MT6750T, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, zadní duální fotoaparát OV 13 Mpix + 2 Mpix, USB Type-C port s podporou bezztrátového přenosu zvuku, 3000 mAh kapacitu baterie, čtečku otisků prstů na přední straně a Leagoo OS 3.0 založený na Android 7.0 Nougat.

To vše zní poměrně lákavě, zejména pokud vezmete v úvahu, že je telefon momentálně dostupný za pouhých $100.69/€91.05 na stránkách e-shopu Lightinthebox. Pěkný design a solidní hardware za nízkou cenu se přece nikdy v nabídkách neztratí, tak se na něj určitě podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.