Xiaomi svůj nejnovější Mi Mix 2 představil v září/septembri a aktuálně možná již chystá Mi Mix 2s. Původně se zdálo, že telefon vzhledově napodobí kontroverzní iPhone X, jelikož na údajné fotce byl viděn podobný zářez na horní části displeje jako má nový X. Ukázalo se však, že fotka nebyla pravá.

Nicméně zde máme další únik, o kterém se tvrdí, že je telefonem Mi Mix 2s a ukazuje opravdu jedinečný design, který jsme ještě neviděli.

Tento snímek ukazuje údajné Mi Mix 2s a lze na něm vidět malý výřez v displeji pro selfie kameru v pravém horním rohu. Z našeho pohledu je to určitě estetičtější než ten u iPhone X. Malé rámečky jsou však velmi dobře viditelné na všech stranách a také můžeme vidět mřížku reproduktoru na horní části telefonu.

Xiaomi Mi Mix 2s

Kromě těchto odlišných znaků však ostatní konstrukční prvky zůstávají stejné. Vidíme zadní kryt jediné kamery a čtečky otisků prstů. Bílá Mi Mix 2s navíc vypadá jako keramická verze.

Ale všechno tohle radši berme s rezervou. Mi Mix 2 je na trhu velmi malou chvíli a chtělo by to nejméně 4 až 5 měsíců náskoku před spuštěním Mi Mix 2s. Navíc Xiaomi nevyrábělo Mi Mix 1s, takže je také otázkou, zda se s tímto telefonem vůbec počítá.

Budeme vše však dále sledovat a pokud se něco nového vyrojí, nezapomeneme vás informovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.