Na stránkách GFXBench se objevilo nové tajemné zařízení pod označením Sony H3213 Avenger. Tento telefon by měl být prvním telefonem od společnosti Sony s duální kamerou. Výrobci se zaměřili na selfie fotografy neboť duální kamera bude přední.

Před pár lety byl nastartován trend duálních kamer, ale v roce 2017 jejich popularita rapidně vzrostla. Řada výrobců se s vervou pustila do práce a to přispělo k většímu množství zařízení s duální kamerou. Díky tomu mají zákazníci větší možnosti výběru. Společnost Sony zatím pokulhávala za ostatními, ale nyní s novinkou Sony H3213 Avenger by se měla dostat ke slovu. Z dostupných zdrojů vyplývá, že přední duální kamera by měla být složena ze dvou senzorů s rozlišením 16 MP + 8 MP.

Specifikace Sony H3213 Avenger

Nový model Sony H3213 Avenger, který se objevil na stránkách GFXBench by měl mít 6-palcový displej s rozlišením 1080×1920 pixelů, ale zklamáni budou ti co čekali poměr stran 18:9. Telefon bude vybaven procesorem Snapdragon 630, 4 GB RAM a 32 GB vnitřní pamětí. Zadní kamera bude 21 MP se schopností natáčet 4K videa. To už zní dost dobře. Tento chytrý mobil poběží na nejnovější verzi systému Android Oreo 8.0.

Podle zveřejněných informací se můžeme domnívat, že by Sony H3213 Avenger mohl být nástupcem dosavadního modelu Xperia XA Ultra. Jeho oficiální název zatím není k dispozici. Rozhodně fanoušci Sony se mají na co těšit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.