Nejnovější model od Bluboo byl představen přímo 11.11. na Singles Day a tento nový Bluboo S8+ by měl představovat výrazně vylepšenou alternativu k původnímu S8. Dnes pak pro vás máme oficiální unboxing video, abyste se mohli s tímto telefonem seznámit blíže.

Bluboo S8+ je ve videu představeno ve všech třech dostupných barevných variantách – černé, modré a stříbrné, přičemž nejluxusněji asi vypadá právě stříbrná. Je zajímavé, že nikde ani slovo o limitované dostupnosti této stříbrné zrcadlové verze, na rozdíl od mnoha podobných konkurenčních modelů. Bluboo S8+ je poměrně velký telefon s 6-palcovou obrazovkou s poměrem stran 18:9, ale bohužel pouze s mírně poddimenzovaným HD+ rozlišením. Zbytek hardwaru zahrnuje například velmi rozšířený procesor MT6750T a 4 GB RAM + 64 GB vnitřní paměti.

Z unboxing videa je jasné, že v Bluboo nešetřili na přibalených doplňcích, ale vypadá to, že příliš nevěří schopnosti zákazníků neztrácet důležité součástky. Protože v balení najdete hned dva USB kabely a dva USB Type-C adaptéry pro dobrou míru. Ale to je samozřejmě pozitivum a není nejmenší důvod si na to stěžovat.

Telefon je stále pouze v předprodejích a i když už není k dispozici velmi výhodná cenová nabídka speciální akce na Singles Day, tak určitě mrkněte na stránky Gearbestu a třeba vás Bluboo S8+ zaujme natolik, že se rozhodnete si ho pořídit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.