Majestátně vypadající Oukitel Mix 2 by měl dorazit na trh někdy koncem listopadu a dnes pro vás máme první oficiální hands-on video s tímto telefonem spolu s testem v populárním benchmarku Antutu. Takže můžete omrknout nejen vzhled tohoto nového modelu, ale i získat představu o hrubém výkonu. Pak bude jednodušší se rozhodnou, zda by stál za hřích a za sebe mohu jen říci, že asi ano.

Oukitel Mix 2 bude mít k dispozici velký 5,99-palcový in-cell displej s FHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, což je v dnešní době prostě moderní. Design je opravdu pohledný díky sklu na obou stranách telefonu a mělo by se dokonce jednat o sklo odolné proti poškrábání. Hardwarové vybavení je také poměrně slušné s procesorem Helio P25, 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 21 Mpix + 2 Mpix zadním fotoaparátem, 13 Mpix přední selfie kamerkou, 4080 mAh baterií s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení a operačním systémem Android 7.0 Nougat.

Telefon by měl být k dostání v modré, černé a stříbrné barvě, ale kvůli velmi složitým výrobním procesům u stříbrné verze bude její dostupnost extrémně limitována na zhruba 100 kusů. Oukitel momentálně nabízí i slevové kupóny na předprodeje, vše co musíte udělat je zaregistrovat se na jejich webových stránkách a podle celkového počtu zájemců pak budou rozděleny $30, $50 nebo dokonce i kupóny vyšší hodnoty.