S retro konzolemi se před vánocemi roztrhl pytel a my už jsme vám v minulých týdnech nabídli několik nabídek na čínskou verzi klasické konzole NES od Nintenda. Dnes máme další takovou na verzi s dvoutlačítkovým ovladačem, který tak opravdu maximálně odpovídá původnímu z konce 80.let.

Jinak se nezměnilo vůbec nic a jedná se opět o klon 8-bitového Nintenda NES s pětistovkou vestavěných her včetně samozřejmě těch největších hitů jako jsou Mario, Contra, Robocop nebo Zelda. Takže ideální kousek pro studené zimní večery a nostalgické poplakávání nad současnou neradostnou situací v herním průmyslu, kde se vytrácí krystalická čistá hratelnost na úkor nablýskané prezentace.

Dnešní dvoutlačítková verze retro NES konzole je dokonce ještě levnější než minule a díky našemu slevovému kupónu TTGAME2 ji pořídíte jen za 14.61€ na stránkách e-shopu Tomtop. Pustíte se do hraní za pár peněz ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.