Právě minulý týden usnul můj skvělý náramek nadobro. Ale už teď se moc těším na něco nového. Už je na cestě Honor Band 3. A co vy, taky už jste propadli chytrým náramkům, které vám spočítají vaše kroky, spálené kilojouly a kontrolují vaši kvalitu spánku? Pokud ano, tak zde pro vás máme něco nového MGCOOL Band 3. Jestli ne, tak třeba je teď ta pravá chvíle o tom popřemýšlet.

Pokud máte problémy se spánkem nebo se vám špatně vstává a chtěli byste vychytat tu nejlepší dobu na vstávání, tak fitness náramek MGCOOL Band 3 by mohl pro vás být tou pravou volbou. Je vybaven různými senzory, které vám mohou pomoci zjistit víc o kvalitě vašeho spánku.

Specifikace MGCOOL Band 3

Fitness náramek MGCOOL Band 3 je vybaven různými akcelerometry, které dokáží sledovat váš pohyb. Všechna zaznamenaná data procházejí algoritmem a jsou transformována do čitelných informací k užitku uživatele. Díky tomu můžete sledovat svou každodenní kvalitu spánku. Zjistíte jaký je váš cyklus spánku, bdění, hlubokého spánku a kdy máte lehké spaní. Díky těmto informacím můžete upravit své životní návyky a vyzkoušet co bude pro vás nejlepší.

Nebo chcete zhubnout? Tento chytrý náramek také umí sledovat tepovou frekvenci.

Fitness náramek MGCOOL Band 3 má 0,66-palcový OLED displej, který se automaticky zapne při zvednutí zápěstí. Což se mi zdá praktické. Displej mého posledního náramku se musel vždy oživit dotekem a to nebylo vždy výhodné. Náramek je voděodolný, takže si ho můžete nechat na zápěstí, i když vyrazíte plavat. Díky němu se pak dozvíte kolik jste při plavání doopravdy spálily kilojoulů.

Další informace o tomto nezbytném pomocníku MGCOOL Band 3 se dozvíte na oficiálních stránkách.