Nejprodávanější levná řada od čínských Xiaomi je zpátky z dalším modelem a tentokrát dokonce zabrousíme do větší uhlopříčky s 5,5-palci. Ano nové Xiaomi Redmi Note 5A je prvním kouskem z řady „A“ s přídomkem Note, takže jde o větší telefon než minulá generace Redmi 4A. A my ho pro vás dnes máme za výhodnou cenu z nabídky e-shopu Lightinthebox.

Xiaomi Redmi Note 5A je nejdostupnějším kusem s celé 5,5-palcové nabídky Redmi telefonů, ale navzdory nízké ceně se šetření nikde moc neprojevuje. Jediným ústupkem je pouhé HD rozlišení displeje, ale jinak je vše na velmi slušné úrovni. Ať už zmíníme procesor Snapdragon 425, 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, kovové tělo telefonu, čtečku otisků prstů na zádech, 16 Mpix zadní fotoaparát, 13 Mpix přední selfie kamerku, 3080 mAh baterii nebo jako bonus podporu dual SIM s dalším nezávislým microSD slotem.

A tento telefon si můžete pořídit v dnešní nabídce e-shopu Lightinthebox ve zlaté nebo šedé verzi jen za $127.29/€114.92. A protože se jedná o Global verzi telefonu, tak se nemusíte ani bát o plnou podporu LTE frekvencí, protože pro nás tak důležité 800 MHz pásmo je zastoupeno. Šotek stále bohužel řádí, takže pokud by vám link na obchod nefungoval, tak se podívejte ZDE na mateřskou stránku, kde je vše v pořádku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.