A je tu opět náš oblíbený den v týdnu – neděle. K ní už nerozlučně patří náš seriál, který vám stále přináší další a další „Vychytávky z Číny“. Dnes nás čekají další tři zajímavé tipy a tak je potřeba nažhavit Paypal účty a připravit se na koupi něčeho pro sebe, nebo třeba i jako dárek.

  1. Ledová lebka
    I když je Halloween už za námi, tak si ho můžeme jednoduše připomenout celoročně. Co třeba taková ledová lebka v sklence s dobrým pitím ?  Za cenu kolem 8,90 USD (zde) máte stylovou vychytávku na každou párty v podobě silikonové formy na led produkující sympatické malé ledové lebky do každého drinku.
  2. Tuning kola
    Kdo nejezdí v ČR na kole ať zvedne ruku. A teď je tu možnost právě i pro, kterým se na kole nechce šlapat do pedálů. V Číně si totiž jednoduše koupíte motorovou sadu za cca 110 USD (v akci zde), kterou zručný český kutil bleskurychle namontuje na kolo a můžete letět rychlostí až 38 km/h.
  3. Světýlko od Xiaomi
    Malé a přenosné světlo s možností nabíjet přes USB a nálepkou Xiaomi je něco, co prostě fanoušek téhle značky musí mít. Dokonce má i senzor pohybu, takže už v noci nemusíte zakopávat o nábytek při cestě do ledničky. To vše za cenu kolem 12 USD (zde) a krátkou ukázkou ve videu níže.