Ohodnoťte článek

Nákupní šílenství dvojice jedenáctek není naplněno jen nekonečným sledem slev a nabídek na snad všech čínských (nejen) internetových obchodech, ale najde si i čas na chléb a hry. Samozřejmě opět ve spojitosti se slevami a výprodeji, jako je například Kolo Štěstí na e-shopu Tomtop.

Už od zhruba jedné hodiny v noci našeho času (konkrétně pak 00:00 UTC) máte možnost si na 24 hodin užít šance na vytočení výhry v tomto Kole Štěstí na Tomtopu. To je něco pro pokročilé gamblery mezi námi, kteří tak budou mít šanci získat například slevové body nebo třeba přímo 50 dolarový slevový kupón. Zatočit si za zmíněných 24 hodin můžete dvakrát a vše co tak musíte udělat je jen registrace na Tomtopu a můžete se dát vesele do díla.

Na stránkách e-shopu samotného pak najdete i tuny slev a nabídek, člověk aby to pomalu přehazoval vidlemi. Vstup na kompletní nabídku slev najdete v tomto odkazu a jsme si poměrně jisti, že nebude trvat dlouho a peněženka začne úpět.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.