Vivo X20 se dostalo na trh už zhruba před dvěma měsíci a hned se zapojilo do souboje s těmi nejlepšími full-screen telefony na trhu, jako jsou například Xiaomi Mi MIX 2, Oppo R11s, Samsung Galaxy S8 nebo iPhone X.  A protože zákazník (a samozřejmě v hojné míře i zákaznice) často vybírají i podle vzhledu, tak je nutné se postarat i o lákavé barvy modelu. Ten byl nejprve k mání v černé, černo-zlaté, zlaté a růžovo-zlaté, ale teď došlo i na populární modrou.

A modrá barva telefonu je u čínských telefonů momentálně opravdu v kurzu, většina velkých čínských hráčů v poslední době poslala na trh svoje vlajkové modely právě v modré variantě (Xiaomi Mi6, Huawei P10, Meizu M6 Note, Nubia Z17 atd.). A Vivo se v minulosti k modré nestavělo zrovna vstřícně, snad jen pár měsíců zpět jsme měli možnost vidět Vivo X9 ve variantě Summer Blue a právě tento unikátní odstín modré evokující léto dorazil i na Vivo X20.

Při pohledu na obrázky kolem na vás opravdu dýchne moře nebo svěží mořský vánek, i když by se s úspěchem dala tato modrá popsat i jako z ledového království než z léta… Každopádně modré je opravdu vše včetně hran telefonu a okraje obrazovky, logo značky a čtečka otisků prstů dokonce používá reflexní design, takže se po dotyku modrá opravdu probere k životu.

Ale Vivo X20 je samozřejmě našlapané i po hardwarové stránce, telefon může nabídnout 6.01-palcový full screen displej s poměrem stran 18:9 zabírající 85 % předního panelu, výkonný procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM, 64GB/128GB vnitřní paměti a duální 12 Mpix + 5 Mpix fotoaparát na zádech. Tak jak se vám líbí v Summer Blue variantě ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.