Čínským Maze se podařilo nedávno dostat na trh úspěšný a solidní kousek v podobě Maze Alpha a protože úspěch vždy plodí úspěch, tak už se za Velkou Zdí pracuje na jeho pokračovateli. Ten ponese v duchu moderních jmen název Maze Alpha X a dnes pro vás máme první ochutnávku. Sice jen jako krátké video, pár obrázků a specifikací, ale nějak se začít musí.

Každý telefon s „X“ v názvu musí být samozřejmě pořádně bezrámečkový a Maze Alpha X by měl nabídnou ještě větší užitnou plochu displeje v poměru k přednímu panelu než starší sourozenec. Slogan tohoto modelu zní „Bez hranic a bez limitu“, takže se snad dočkáme nějakého opravdu vizuálně hodnotného kousku.

A hardwarové vybavení ? Prozatím nám z Maze potvrdili 6-palcový bezrámečkový displej s FullHD+ rozlišením (což je 2160×1080 pixelů) z produkce LG, který by měl mít poměr stran 18:9, poměr displeje k tělu telefonu 89.6 % a 2.5D zakřivené sklo Gorilla Glass 5. Dále pak prozatím neznámý procesor, 6 GB LPDDR4X RAM, 64GB/128GB vnitřního úložiště, Sony 16 Mpix nebo 13 Mpix fotoaparát a 4000 mAh kapacitu baterii. Pro více informací neublíží se zaregistrovat k odběru novinek na stránkách Maze.

A pokud byste snad bez Maze nemohli dospat, tak je momentálně u příležitosti velkých slev 11.11 k dostání na Gearbestu původní Maze Alpha za 168.99 dolaru v případě 4GB verze, nebo za 199.99 dolaru v případě 6GB.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.