Čínští Leagoo jsou poslední dobou velmi aktivní a naplno využívají reklamního potenciálu získaného partnerstvím s fotbalovým klubem z Premier League, Tottenham Hotspur. A po nedávném vydání vlajkových modelů S8 a S8 Pro se tentokráte dočkáme něčeho levnějšího pro střední třídu. A co od nového Leagoo T5c tedy můžeme očekávat ?

Leagoo T5c by mělo být lehce ořezaným modelem původního T5, ale mělo by zachovat hlavní designové parametry a hlavně i kvalitní celokovovou konstrukci a ultra tenký vzhled. Pod kapotou by pak měl tvrdit muziku neznámý osmi-jádrový procesor taktovaný na 1.8 GHz, 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti (T5 měl 4GB+64GB), 5,5-palcový IPS displej s FullHD rozlišením, duální zadní fotoaparát Samsung 13 Mpix + OV 2 Mpix, LG 3000 mAh baterie s 5V/2A rychlo-nabíjením nebo čtečku otisků prstů na přední straně pod displejem.

To celé nezní špatně a bude to znít ještě lépe s předpokládanou cenou 129.99 dolarů. Leagoo plánují zahájit masovou výrobu telefonu 5.prosince, takže se T5c dočkáme poměrně brzy. Prozatím se tak můžete na stránkách Leagoo zaregistrovat k odběru novinek a zapojit se také do soutěže o pět kusů Leagoo T5c za symbolickou cenu 1.99 dolaru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.