Asi není příliš nutné nějak obšírně představovat vlajkový model značky Xiaomi, protože pokud čtete naše články, tak už vám asi nejednou přeběhl přes cestu. Ale i když o něm už určitě víte vše podstatné, tak zbývá stále prostor pro aktualizaci cenového stavu a zde právě přichází naše dnešní příležitost. Na stránkách e-shopu Lightinthebox je totiž Xiaomi Mi 6 k dostání už jen 364.78 dolaru.

Ale pro pořádek věci si stejně prosvištíme nějaké základní parametry tohoto telefonu, co když se někdo pravě probral z několikaměsíčního kómatu. Xiaomi Mi6 je vlajková loď této čínské značky a má tak jen to nejlepší, čtyřnásobně zakřivené keramicko-skleněné tělo, 5,15-palcový displej s FullHD rozlišením, ultra výkonný procesor Snapdragon 835, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát se 12 Mpix + 12 Mpix senzory, optickým zoomem, 4-osou optickou stabilizací nebo 8 Mpix přední selfie kamerkou.

Přesvědčování o kvalitách tohoto krasavce tak není příliš složité a vše co musíte udělat je vysázet na dřevo $364.78/ €329.87 na e-shopu Lightinthebox a Xiaomi Mi6 v černé barvě bude jen vaše. Kam to jdete s tím kladivem a vražedným pohledem upřeným na prasátko ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.