I když je před námi Double 11, nabídka čínského výrobce chytrých hodinek Microwear se k tomu překvapivě nevztahuje. Prostě se rozhodli zlevnit své portfolio, tak se na něj pojďme podívat.

O Microwear H1 jsme už něco i napsali a vězte, že se jedná se o výkonné smartwatch vybavené procesorem Mediatek MTK6572, AMOLED displejem s rozlišením 400 x 400 pixelů, 5MP fotoaparátem, WiFi připojením, certifikací IP68 a podporou pro GSM a WCDMA 3G. Aktuálně jej Microwear zlevnil na svém promo kanále u prodejce Gearbest na 79,99 dolarů z původních 89,99 dolarů.

Microwear smartwatch

Další na seznamu je Microwear H2, taktéž s 3G konektivitou a zde uvidíme 1,39-palcový AMOLED displej, procesor Mediatek MTK6580, 1 GB paměti RAM a 16 GB interního úložiště. Microwear H2 jsou vlajkovou lodí výrobce a aktuálně jsou za 89,99 dolarů.

Pokud jsou H2 na vás moc drahé, zkuste se podívat na Microwear L1. Tento smartband je vybaven monitorem srdečního tepu, měřením krevního tlaku, monitorem obsahu kyslíku v krvi, monitorováním spánku a dalšími funkcemi. Taktéž vás po připojení k vašemu smartphonu bud notifikovat na různé zprávy a události. Microwear L1 je za 47,99 dolarů, o 10 dolarů levněji než byla jeho původní cena.

A konečně máme model Microwear X2, který chce zaujmout především svým designem a výdrží baterie. Je taktéž voděodolný a koupit jej lze za 30,39 dolarů.

Kompletní přehled Microwear smartwatch pak najdete na této propagační stránce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.