Aspoň si to myslí generální ředitel společnosti OnePlus. Pete Lau totiž napsal příspěvek na fóru této čínské společnosti o nadcházející vlajkové lodi OnePlus 5T a potvrdil, že tento telefon nebude vybaven bezdrátovou technologií nabíjení. Citace zde:

“Given the current state of this technology, Dash Charge is still the superior choice.”

Dash Charge je systém rychlého nabíjení vytvořený přímo společností OnePlus, který umožňuje telefonům dobití za pouhých 30 minut. A to je něco, co současné bezdrátoví nabíjecí řešení neumožňují.

OnePlus 5T:

Podle Peta Lau ale existují i jiné důvody, proč zvolili techniky nabíjení pomocí kabelu, a to, že stále můžete na telefonu například hrát nebo pořizovat fotografie, i když nabíjíte.

Generální ředitel dále pokračoval, že „vzhledem k současné infrastruktuře přináší bezdrátové nabíjení více omezení než svobody.“ Nicméně společnost samozřejmě bude zvažovat přidání této funkcionality do svých telefonů ale „až bude ten správný čas“.

A jen pro rychlé připomenutí, OnePlus 5T bude oficiálně představen 16. listopadu/novembra a k prodeji bude k dispozici od 21. listopadu/novembra. Report vám samozřejmě přineseme zde a zatím se vás zeptáme, jakou technologii nabíjení preferujete vy?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.