Je zajímavé, že i v roce 2017, tedy v roce čím dál větších mobilních telefonů, stále existují značky, které se snaží vytvořit extrémně malé mobily. To je případ NichePhone-S, zajímavého piditelefonu, který schováte i do peněženky.

NichePhone-S – ten nejmenší, který lze letos spatřit

Jedná se o mobil, který stojí méně než 100 dolarů a je o velikosti kreditní karty. NichePhone-S je japonské provenience a stojí přibližně 88 dolarů. Co za tu cenu nabídne? Je to s podivem, ale telefon je vybaven OS Android 4.2 Jelly Bean, má připojení Bluetooth, sítš 3G a 4G, procesor MediaTek a 550mAh baterii.

Jeho tloušťka je 6,5 mm, a pokud jde o hmotnost, tak ta se zastavila na 38 gramech. Jeho velikost je prakticky totožná s velikostí kreditní karty, takže jeho přenášení je opravdu snadné a pohodlné.

NichePhone-S

V současné době nevíme, jestli se snad dostane do jiné distribuce než v domovském Japonsku, ale bylo by zajímavé tohoto trpaslíka vyzkoušet. Nemyslíte?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.