Z Číny nepřichází jen přehršel čistě technických vychytávek a vymožeností, ale samozřejmě i kvanta oblečení, módních doplňků a příslušenství obecně. Sice je někdy dost kumšt odhadnout správně velikosti a kvalitu, ale pořád to často za tu cenu stojí za hřích. A dnes pro vás máme jeden zajímavý kousek jako doplněk, jedná se o batoh s USB portem a speciálním designem proti zlodějům. .

Batoh je vyroben z polyesterového vlákna a jak můžete vidět na obrázku níže tak se rozepíná stranou nošenou přímo na zádech, takže opravdu příliš nehrozí ohrožení nějakým nenechavým chmatákem. Uvnitř se pak skrývá více než 10 kapes a úložných prostorů včetně speciálního chráněného místa na notebook. Batoh je také voděodolný a samozřejmě má nastavitelné popruhy. Zajímavostí je pak venkovní  USB port sloužící k nabíjení, stačí jen uvnitř připojit powerbanku.

K dostání je pak ve třech barevných variantách, tmavě šedé, světle šedé a fialové s díky obří slevové akci 11.11 je k mání v bleskovém prodeji za 16.33 euro na e-shopu Tomtop. Proč se tak neblýsknout ve škole nebo na cestách tím správným batohem pro geeky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.