Ve světě, který aktuálně hýbou telefony s Full-screen displejem s poměrem stran 18:9 je s podivem, že ještě můžeme vidět něco konzervativního. Tím je například Cubot H3 s masivní kapacitou baterie 6000 mAh a kompaktními rozměry 5 palců. A díky své zajímavé ceně má tento telefon šanci oslovit své potencionální kupce.

Cubot H3 je ukázkovým příkladem budget modelu. Je vybaven čtyřjádrovým procesorem MT6737, 3 GB RAM a 32 GB interním úložištěm s podporou rozšíření až o 128 GB pomocí microSD karty. Dvě zadní kamery mají konfiguraci 13MP + 0,3MP, doplňuje je LED blesk a přední selfie kamerka je 5MP. 5-palcový displej má pak HD rozlišení. Čtečka otisků prstů se nachází na zadní straně a jako OS najdeme čistý Android 7.0 Nougat. No a tu velkou baterii s kapacitou 6 000 mAh jsme již zmiňovali, jen doplníme, že ji můžete použít i jako powerbanku.

Předprodeje pro model Cubot H3 aktuálně začaly na GearBestu s cenou 129,99 dolarů, takže koho telefon zaujal, ať se podívá.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.