První generace Smartisan Nuts Pro byla skvělým telefonem s dvěma hlavními prodejními taháky, kterými byl design a duální zadní kamery. Co se týče designu, tak na rozdíl od mnoha dostupných telefonů na trhu přišel Nuts Pro s plochými skleněnými panely na přední a zadní straně. Aktuální nástupce Smartisan Nuts Pro 2 se bude snažit všechny tyto taháky dodržet a k tomu přidat i poslední trend doby, kterým je Full-screen displej.

U původního Nuts Pro jsme měli možnost vidět 5,5-palcový FullHD displej a druhá generace Smartisan Nuts Pro 2 by měla přijít se 6-palcovým displejem s rozlišením 2160 × 1080 pixelů. Vzhledem k tomu, že se poměr obrazovky k tělu značně zvýšil, měly by celkové rozměry zůstat stejné. Kromě toho se dočkáme i zlepšení výkonu. Původní model poháněl procesor Snapdragon 626 spárovaný se 4 GB RAM + 64 GB ROM. Co se týče pamětí u novinky, tak ta je zatím neznámá, ale procesorem bude Snapdragon 660.

Smartisan Nuts Pro 2

Smartisan Nuts Pro 2 opět použije duální zadní kameru. Na přední straně najdeme 16MP selfie kanón a vzadu kombo v konfiguraci 12MP + 5MP.

Kdy se Smartisan Nuts Pro 2 dostane na trh je zatím ve hvězdách, ale jeho cena se očekává okolo 2000 jüanů (cca 301 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.