Následovník velmi povedeného 2-v-1 tabletu Chuwi SurBook už je na cestě a my se konečně dostali k přesnějším informacím ohledně plánované ceny a data vypuštění produktu na trh. I když papírově SurBook Mini sdílí hodně se svým větším a starším sourozencem, tak se mezi dvěma tablety samozřejmě najde i dost zásadních rozdílů.

SurBook Mini hlavně nabídne mnohem menší displej, protože bude k mání s 10.8-palcovým IPS displejem s FullHD rozlišením (1920 x 1280 pixelů), poměrem stran 3:2, plně laminovanou obrazovkou a jasem 450 nitů. Menší displej samozřejmě znamená i menší rozměry 268.87×183.95×8.7 mm a pouze 780 g váhy. Ale opět bude vybaven velmi šikovnou výklopnou „nohou“, zaručující polohovatelnost až do úhlu 125 stupňů.

Kromě již zmíněného procesoru Apollo Lake Celeron N3450 bude mít tablet k dispozici 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti s možností rozšíření pomocí microSD karty a solidní kapacitu baterie 27.38 Wh, slibující slušnou výdrž. Dostalo se i na pěknou řádku portů, konkrétně pak 2x plnohodnotné USB 3.0 nebo USB Type-C port. Tablet bude opět podporovat ovládání stylusem a k dostání bude i přídávná klávesnice, jak je u značky zvykem. Více o modelu zjistíte na oficiálních stránkách výrobce nebo na jejich Facebooku.

A teď k tomu nejdůležitějšímu, oficiální cena byla stanovena na 259 dolarů a na trh by se měl SurBook Mini dostat už během kampaně exkluzivně na Gearbestu, probíhající od 13. do 20. listopadu. Oznámením ze strany Chuwi ale ještě není konec, protože crowdfundingová kampaň na nový model CoreBook odstartuje 15.listopadu a prvních 300 zájemců získá extra nějaké tajné výhody, každý pak $50 slevu za pouho registraci k odběru novinek o produktu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.