Ani tuhle neděli vás neochudíme o další tři tipy na zajímavé zboží z čínských e-shopů. Protože je v Číně toho hodně, mnohé obchody dělají zajímavé akce. Proto se vyplatí je sledovat. Další tip na ušetření peněz jsou slevové kupony, které se také dají snadno najít. Ale teď už pojďme na další díl Vychytávek.

  1. Držák nejen na stůl
    Držáků na mobil není nikdy dost a tenhle je doslova ramenem. Na spodní straně má přísavku, kterou můžete použít na stůl v práci a nebo na nějaké sklo (např v autě pro děti na zadních sedadlech). Je za cenu cca 5 USD (v akci zde), vyroben z hliníku a plastu a hlavně ho můžete otáčet do všech stran. 
  2. Čtečka pro všechny
    Tahle čtečka karet ve tvaru kříže je vhodná pro ty, kteří mají více zařízení. Za trochu vyšší cenu kolem 11 USD (zde) máte možnost svojí microSD kartu spojit s telefonem nebo jiným zařízením s portem micro USB a USB typu C.
  3. Bezpečnost nade vše
    Dnešní poslední tip bude na zabezpečení domácnosti. Jedná se o hlásič požáru od značky Mijia (Xiaomi), který si můžete koupit za cenu kolem 30 USD (zde). Vhodný třeba pro ty, kteří mají podezření, že jim děti doma kouří a nemají na to věk.