Po letech produkce telefonů pouze s vlastním eko-systémem MIUI se už  Xiaomi rozhodli poslat do světa telefon s čistým Androidem a výsledný Xiaomi Mi A1 se určitě povedl. Ostatně jsme ho nedávno proklepli v naší podrobné recenzi a rozhodně si nevedl špatně. Takže když se tento kousek objeví v internetových obchodech za velmi rozumnou cenu, tak o tom samozřejmě musíme informovat, což je dnešní případ nabídky z e-shopu Lightinthebox.

Xiaomi Mi A1 je v podstatě esence střední třídy telefonů a může nabídnout velmi kvalitní unibody kovové zpracování nebo 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením. Uvnitř pak najdeme procesor Snapdragon 625, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 3080 mAh kapacitu baterie, hybridní dual SIM slot, USB Type-C port, 3.5mm audio jack, duální zadní 12 Mpix + 12 Mpix fotoaparát, přední selfie 5 Mpix kamerku, čtečku otisků prstů na zádech, IR blaster a samozřejmě čistý Android 7 Nougat. A na cestě by už také brzy měl být i Android 8 Oreo.

Zlatou verzi Xiaomi Mi A1 pořídíte na webových stránkách e-shopu Lightinthebox už za $195.68/€176.95 a pokud sháníte vyvážený kvalitní telefon střední třídy s čistým Androidem, tak je právě pro vás ideální volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.