Tak to opravdu netrvalo tak dlouho. Nejdříve se do bitvy o první klony iPhone X zapojili obskurní no-name výrobci, pak jsme nedávno informovali o novém UMIDIGI a dnes to vypadá, že do hry brzy vstoupí i Ulefone. Už se na něm totiž evidentně pracuje, protože se na svět dostaly první rendery vzhledu tohoto nového stroje a my je pro vás dnes samozřejmě máme.

Z prvních dvou uveřejněných obrázků je jasné, že design bude opravdu na iPhone X VELMI podobný a jako by z oka vypadl i nedávným obrázkům z dílny UMIDIGI. Duální přední fotoaparát s bleskem i sluchátkový reproduktor jsou klasicky umístěny v horní liště displeje, takže žádné experimenty a lá Xiaomi Mix. Podle vyjádření z Ulefone by dokonce telefon měl mít technologii 3D rozpoznávání obličeje z dílny čínské společnosti Face++ jako náhradu čtečky otisků prstů. A pravděpodobně pak i duální zadní fotoaparát, jako ostatně momentálně většina jejich telefonů.

Informace o hardwarovém vybavení prozatím nebyly zveřejněny, ale Ulefone se nebojí pořádné porce paměti a slušných procesoru, což naposledy předvedl s modelem T1 Premium Edition. Takže se dá očekávat, že nepůjde o žádné ořezávátko nebo kalkulačku. Z obrázků je také jasně viditelný poměr stran 18:9, takže doufejme, že bude podpořen i nějakým rozumným rozlišením.

Více informací bude určitě už brzy zveřejňováno postupně na oficiálních webových stránkách Ulefonu, případně na jejich Facebooku, takže se vyplatí je pozorně sledovat. Ale my to samozřejmě uděláme za vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.