Retro je momentálně opět v kurzu a nejenom v oblasti telefonů jako je například re-edice Nokie 3310. I mnoho hráčů nostalgicky vzpomíná na hry svého mládí, kdy šlo právě jen o onu krystalicky čistou hratelnost bez pozlátka a nánosu pofidérních business vlivů a ždímání zákazníka. Jako třeba v dobách legendární herní konzole NES (tedy 8-bitového Nintendo Entertainment System).

V čínských obchodem se dá nostalgii velmi jednoduše pomoct, protože existuje věrná napodobenina této herní konzole s pětistovkou vestavěných legendárních her. Ano nejedná se o žádný originál od Nintenda (jako je třeba NES Classic), ale také stojí zhruba desetinu a má asi dvacetkrát více her. To už je slušná matematika podporující koupi a za možnost předvést třeba svým ratolestem hry na kterých jste vyrůstali může být opravdu k nezaplacení.

Celá sranda s NES Game Machine se dá pořídit opravdu velmi levně, díky našemu kupónu TTNES4 ji koupíte na e-shopu Tomtop za pouhých 16.33 euro. A budete hrát a hrát nejen celé vánoční svátky, protože klasiky jako je Mario, Contra nebo Robocop prostě mají v našich okoralých herních srdcích své místo navěky.