Telefony značky Xiaomi patří už drahnou dobu k těm nejpopulárnějším nejenom u nás a mohou nabídnout výborné kousky ať už hledáte nového miláčku za pár peněz, nebo jedince našlapaného moderními technologiemi. Proto si nemůžeme odpustit informovat o poslední slevové akci na portálu Lightinthbox, kde najdeme některé modely Xiaomi za velmi zajímavé ceny.

Začněme jednou ultra levnou novinkou a tou je nová generace Xiaomi Redmi Note 5A. Ten je opravdu čerstvě z výroby a může nabídnout 5,5-palcový displej s HD rozlišením , procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti. Telefon má i slušně velkou 3000 mAh baterii a je k mání v Global mezinárodní verzi, takže s podporou našich veškerých LTE pásem. A to nejlepší je pak samozřejmě cena, protože při současném kurzu dolaru je 100.68 dolaru opravdu za hubičku.

Další na řadě je pak momentálně jeden z nejlepších telefonů ve střední třídě a kandidát na nejlepší telefon značky s poměrem cena výkon. Xiaomi Mi Note 3 nabídne stejně skvělé zpracování jako vlajkový Mi 6 a ani výkonem díky Snapdragonu 660 příliš nezaostává. Dále pak má například 5,5-palcový FullHD displej, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální 12 Mpix + 12 Mpix zadní fotoaparáty s f/1.8 nebo 16 Mpix přední selfie kamerku. K dostání za velmi lákavých 332.46 dolaru.

Nu a kdyby vám snad bylo pouhých 64 GB vnitřní paměti málo, tak není problém přihodit zhruba 30 dolarů a pořídit si verzi Xiaomi Mi Note 3 s dvojnásobkem 128 GB za 360.96 dolaru. Fantazii se opravdu meze nekladou. A nabídka na e-shopu Lightinthebox těmito telefony samozřejmě nekončí, takže se určitě podívejte, zda se tam nenajde ještě něco dalšího.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.