Telefony s full screen designem kolem nás raší jak houby po dešti a v čínském Oukitelu se rozhodli zpřístupnit tento módní trend i všem uživatelům, co mají hlouběji do kapsy. Nedávno tak vypustili do arény model Oukitel C8, ale tento telefon sice měl trendy poměr stran 18:9, ale chyběla mu podpora LTE, což je v dnešní době jedno velké tlusté mínus. Ale náprava už je na cestě, protože kvality nového kusu Oukitel C8 4G jsou jasné už z názvu.

Oukitel C8 4G bude vylepšenou verzí chudého příbuzného a nabídne zákazníkům 5,5-palcový displej s HD rozlišením (což při poměru stran 18:9 dává poněkud dietních 1280×640 pixelů) a poměrně reprezentativní vzhled tenkého těla telefonů. K tomu přispěje bezpochyby i možnost si ho pořídit v pěti barevných odstínech, růžové, černé, fialové, zlaté a modré. Pro lepší představu se mrkněte na vide níže.

Hadrwarově se samozřejmě C8 4G postará o mírnou evoluci od nesmrtelného procesoru MT6580 v předchůdci a nabídne alespoň 4G podporující MT6737 spolu se 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště. Vše poběží na Androidu 7.0 Nougat a podrobné specifikace najdete hezky pohromadě na oficiálních stránkách Oukitelu.

Předprodeje tohoto nového modelu by měly odstartovat během megalomanského čínského nákupního svátku 11.11. a cena by se měla motat kolem 89.99 dolarů. Uvidíme, zda to nebude pro tento kousek příliš ambiciózní hladina.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.