Telefony s full screen designem kolem nás raší jak houby po dešti a v čínském Oukitelu se rozhodli zpřístupnit tento módní trend i všem uživatelům, co mají hlouběji do kapsy. Nedávno tak vypustili do arény model Oukitel C8, ale tento telefon sice měl trendy poměr stran 18:9, ale chyběla mu podpora LTE, což je v dnešní době jedno velké tlusté mínus. Ale náprava už je na cestě, protože kvality nového kusu Oukitel C8 4G jsou jasné už z názvu.

Oukitel C8 4G bude vylepšenou verzí chudého příbuzného a nabídne zákazníkům 5,5-palcový displej s HD rozlišením (což při poměru stran 18:9 dává poněkud dietních 1280×640 pixelů) a poměrně reprezentativní vzhled tenkého těla telefonů. K tomu přispěje bezpochyby i možnost si ho pořídit v pěti barevných odstínech, růžové, černé, fialové, zlaté a modré. Pro lepší představu se mrkněte na vide níže.

Hadrwarově se samozřejmě C8 4G postará o mírnou evoluci od nesmrtelného procesoru MT6580 v předchůdci a nabídne alespoň 4G podporující MT6737 spolu se 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště. Vše poběží na Androidu 7.0 Nougat a podrobné specifikace najdete hezky pohromadě na oficiálních stránkách Oukitelu.

Předprodeje tohoto nového modelu by měly odstartovat během megalomanského čínského nákupního svátku 11.11. a cena by se měla motat kolem 89.99 dolarů. Uvidíme, zda to nebude pro tento kousek příliš ambiciózní hladina.