Velmi zajímavý vzhled telefonu Maze Comet si zřejmě žádá dalšího promo videa, řekli si v HQ čínského výrobce Maze. A tak se rozhodli natočit nové video a my vám ho samozřejmě ukážeme. Samotný telefon se bude prodávat s pořádnou slevou „Double 11“ akce na Gearbestu a je k dispozici za 167,99 dolarů v období od 1. listopadu/novembra do 11. listopadu/novembra.

Co se týče designu, Maze Comet využívá kombinaci kůže a kovu, jakou můžeme znát od Vertu, a je k dispozici buď v modré nebo černé barvě. Kožený zadní kryt telefonu by měl být vyroben z telecí kůže, která by měla usnadnit držení zařízení a je odolnější vůči poškrábání než běžná kůže. Trvanlivý rám ze zinkové slitiny je také vítaný a velký 5,7-palcový displej Incell HD+ s poměrem stran 18:9 je chráněn 2.5D zakřiveným ochranným sklem Gorilla Glass 5. Nyní už samotné video:

A zbytek hardwaru? Osmijádrový procesor MT6750T, 4 GB LPDDR3 RAM, 64 GB interní paměti, hybridní slot pro duální SIM karty, čtečka otisků prstů na přední straně, 13MP zadní fotoaparát Sony IMX258, přední 8MP kamerka Sony IMX219, 4000 mAh kapacita baterie, port USB typu C, 3,5mm audio jack a Android 7.0 Nougat.

A ještě jednou, Maze Comet je k dispozici v akci Double 11 na Gerbestu za 167,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.