Oukitel oznámil nový model Oukitel Mix 2 už před nějakým časem (konkrétně někdy na konci září), ale na telefon samotný si ještě chvíli počkáme, protože podle posledních zpráv bylo oficiální vydání odloženo až na konec listopadu. Na druhou stranu se alespoň dočkáme jedné speciální barevné edice, protože vedle předem oznámených barev půjde na trh i Silver edition, tedy stříbrná.

Oukitel Mix 2 se svým designem lesklého skleněného zadního krytu vypadá výborně už i v původně oznámené černé a modré variantě, ale nová stříbrná lesku ještě mírně přitopí pod kotlem. Neměl by být problém záda telefonu využít jako zrcátko, takže se bude hodit do každé dámské kabelky nebo správné metrosexuální unisex tašky. Následující video vám pomůže přiblížit, jak vše asi bude vypadat v reálu.

Specifikace stříbrné verze budou zcela identické, takže se dočkáme 5,99-palcového displeje s FullHD+ rozlišením (tedy poměru stran 18:9), rámu z hliníkové slitiny, procesoru Helio P25, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště a slušné 4000 mAh baterie s podporou 9V/2A rychlo-nabíjení. Fotoaparáty budou zastoupeny 13 Mpix přední kamerou umístěnou v pravém dolním rohu pod displejem a duálního zadního fotoapátu s 21 Mpix + 2 Mpix senzory.

This slideshow requires JavaScript.

Stále se můžete zaregistrovat do zájmu o předprodej Oukitel Mix 2, díky posunutí data vydání by akce měla být k dispozici až do 25.listopadu. Každý zájemce by měl obdržet 30 dolarový slevový kupón, nebo v případě nadprůměrného zájmu dokonce i vyšší.