Podzim je tu a poznáte to jednoduše podle toho, že kromě listí ze stromů padají i ceny rozličným produktů v čínských obchodech. Oni sice mají určitě roční období jinak, ale to nevadí. Dnes začneme malou hádankou, myslíte že je možné pořídit DVR dash kameru do auta za cenu kolem 10 dolarů ? Přesvědčíme vás, že ano, protože s naším dnešním kupónem z e-shopu Cafago pro vás jednu takovou máme.

Tato dash kamera je ideálním parťákem do auta a poslouží například k dokumentaci případných dopravních nehod (nebo šílených policistů mávajících pistolí jak je u nás v poslední době zvykem) nebo jen záznamu jízdy. Nabídne záznam ve FullHD 1080p rozlišení a díky širokému úhlu záběru nemá problém snímat opravdu hodně. Funkce loop, reakce na pohyb, podpora G-senzoru, to vše ovládá a vy si můžete videa prohlédnout na 2.4-palcové LCD obrazovce. Záznam se pak ukládá na SD karty.

A teď k tomu nejlepšímu, tedy samozřejmě ceně. Se slevovým kupónem OCK5850 si tuto mini DVR dash kameru máte možnost koupit jen za 10.49 dolarů na e-shopu Cafago. Platnost kupónu vyprší 15.listopadu, takže máte zhruba dva týdny na rozmyšlenou, zda vylepšit svého ocelového oře novou elektronikou.