11. listopad/november není daleko. Tento den, který je znám jako Double 11 nebo Singles Day, je známý tím, že všichni velcí prodejci nabízí velmi atraktivní slevy. Mezi ně patří i GearBest, který celou akci odstartoval již dnes a přichází s mnoha zajímavými kampaněmi. Tak se na to pojďme podívat.

První fáze Singles Day začala tedy již dnes a bude trvat do 7. listopadu/novembra. V této fázi máte možnost získat zajímavé kousky, z nichž ty nejlepší pro nejbližší dny naleznete níže.

Druhá fáze má hlavní tahák v tom, že vybrané produkty budou za polovinu ceny. Mnoho smartphonů, tabletů, elektroniky, oblečení a další věcí bude nabízeno ve dvou vlnách každý den, ke kterým se ještě přidá třetí dne 7. listopadu. V každé vlně vám bude nabídnuto až 8 výrobků a 4 z nich budou nabízeny za poloviční cenu (limit 20 kusů).

Konečně, poslední fáze, během kterého můžete zachytit mnoho dalších produktů za skvělé ceny, má trvat od 13. do 20. listopadu. Tak se podívejme, co je v nabídce pro dnešní zítřejší den:

1. listopadu/novembra

2. listopadu/novembra