Dnes pro vás máme pokračování nabídky vybraných slev v Halloweenské akce e-shopu Lightinthebox. Po včerejším nášupu zaměřeném hlavně na telefony tu dnes máme od každého trochu, tak snad vás něco zaujme. Máte zájem o telefon, TV box nebo doplněk pro akční kameru ?

Začněme dalším telefonním kouskem a nepůjde o žádné ořezávátko, LeEco Le Pro 3 má k ruce velmi výkonný hardwaru vedený vlajkovou procesorovou lodí minulého roku, Snapdragonem 820 spolu se 4 GB RAM a 32 GB úložného prostoru. Dojde i na nadstandardní 4070 mAh kapacitu baterie a podporu spousty LTE frekvencí včetně pro nás důležitého pásma 800 MHz. A pořídíte ho jen za 176.99/€150.

Dalším do party je zajímavý a nadupaný TV box Mecool M8s Pro L vybavený procesorem Amlogic S912, 3 GB RAM a 16 GB vnitřní úložiště. Zvládne v pohodě dekódování videí ve 4K rozlišení, podporuje Netflix HD, HDR a protokoly jako je DLNA, Miracast nebo Airplay. Mecool M8s Pro L pak stojí na Lightintheboxu jen $52.99/€45.86.

Pro dnešek posledním kouskem je pak šikovný doplněk pro vaši akční kameru, motorizovaný stativ Feiyu G5. Ten nabídne 3-osý gimbal, motorek a možnost ovládání pomocí smartphonu. Kompatibilní je pak například s modely GoPro, Yi kamerami a mnoha dalšími. Takže pokud chcete krásně stabilizovaná videa tak stačí jen zaplatit €124.98 a je váš.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.