První zprávy a obrázky připravovaného modelu UMIDIGI Z2 jsou staré jen pár dní, ale dočkaly se zasloužené pozornosti. Možná proto, že ačkoliv je telefon jednoznačně designovou kopií iPhone X, tak se jedná subjektivně z prvního pohledu o kopii dokonce hezčí než originál. A tvůrci evidentně nechtějí zůstat jen u vzhledu a podle dnešních zpráv se pokusí zaujmout i revolučním prvkem výbavy.

O čem, že to mluvíme ? Podle těchto zákulisních informací by nové UMIDIGI Z2 totiž mělo mít čtečku otisků prstů pod displejem samotným a využívat poslední generace optického senzoru Synaptics DS9100. Žádné další detaily prozatím nebyly zveřejněny a musíme tak počkat, ale pokud by se to UMIDIGI opravdu podařilo v dohledné době korektně implementovat, tak by se jednalo o masivní skok pro celou značku. Ironicky by se tak klon iPhonu X stal „revolučnějším“ než on sám.

Na veřejnost se dnes dostal i další malý střípek do skládanky specifikací tohoto telefonu a UMIDIGI Z2 by údajně mělo také mít i masivní 7000 mAh baterii při tloušťce telefonu pouhých 7mm. To vše zní skoro až fantasticky nereálně, takže si prozatím zachovejme zdravou špetku skepticismu a počkejme na více informací publikovaných oficiálních stránkách UMIDIGI. Ale palce samozřejmě držet můžeme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.