Létavec Mavic Pro od DJI je pravděpodobně nejlepším skládacím dronem na trhu a tak není divu, že patří k velmi oblíbeným kouskům. S inovovanou zbrusu novou verzí DJI Mavic Platinum Pro pak můžete získat ještě lepšího létajícího miláčka a díky našemu dnešnímu slevovému kupónu z e-shopu Tomtop ušetříte i nemalý peníz při jeho pořízení.

Platinová verze Mavic Pro může nabídnout méně hlučné vrtulky a zejména pak prodloužení letového času až na 30 minut, což samo o sobě stojí za tu investici. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o všechny pokročilé funkce původního modelu, jako je například plně stabilizovaný záznam ve 4K rozlišení díky 3-osému systému zavěšení kamery, dosah ovládání až 7 km se systémem OcuSync, detekce a automatické vyhýbání překážkám, rychlost letu až 65 km/h, navigace pomocí GPS + Glonass nebo funkce ActiveTrack, TapFly a další.

S kupónem CSTMAVICPLA si skvělý skládací dron DJI Mavic Pro Platinum koupíte jen za 1199 dolarů na e-shopu Tomtop. Kupón platí až do konce roku, takže máte dost času se rozmyslet, zda by jeden z nejlepších dronů nebyl třeba ideálním vánočním dárkem. Protože se ale jedná o předprodejovou nabídku, tak budou první objednané zásilky rozeslány až po 15.listopadu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.