Po nedělním obědě to chce něco dobrého. Ideálně si udělat radost a naladit se na příští pracovní týden. No a jak jinak, než nákupem něčeho, co doma nutně (ne)potřebujete. Takže tady máme další díl seriálu „Vychytávky z Číny“. Jsme rádi, že ho s oblibou čtete a komu unikly předchozí díly, může se na ně dostat přes banner na konci článku.

  1. Elegantní sluchátka
    První tip je pro všechny, co se nestydí nosit větší sluchátka a nemají rádi kabel. Skládací bluetooth sluchátka, které i dobře vypadají, koupíte za necelých 22 USD (zde). Bohužel jsme je neměli v ruce a tak kvalitu reprodukce hudby nemůžeme komentovat. Kdybyste si je koupili, určitě nám dejte vědět.
  2. Uložte si karty
    Jak skladujete své paměťové karty? Neválí se vám všude kolem? Pokud ano, tak za necelé 4 USD (zde) můžete své microSD a SD karty mít v jednom obalu. Hlavně pak ale neztratit ten obal.
  3. Nová kamera od Elephone
    Ano, zatím se neprodává, ale už teď vypadá zajímavě. Mala jednoduchá kamera ve stylu lidského oka zachytí vše kolem vás. Už teď se můžete podívat na krátké video a v e-shopech si zapnout notifikaci, až bude naskladněná. Tahle kamera dokáže nahrávat 1080p při 30 fps a nese název REXSO.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.