S vydáním tentokráte-opravdu-bezrámečkového iPhonu X bylo jen otázkou času, než se z Číny začnou hlásit první napodobitelé. První nesmělé pokusy obskurních značek už proběhly, ale ze zaběhlých výrobců se  zatím nikdo neodhodlal. Tedy až doteď, protože se na internet dostalo první video s pohledem na nové UMIDIGI Z2, které se evidentně v jablečném produktu „inspirovalo“.

Jak se můžete ve videu samo přesvědčit, tak displej novinkového UMIDIGI Z2 opravdu silně design iPhonu X připomíná, i když by se samozřejmě našly malé odlišnosti, jako je například mírně silnější dolní rámeček pod displejem. Ale to by paradoxně mohlo telefonu jen prospět. Kromě videa vyplaval na povrch i první render telefonu, kde je v zapnutém i vypnutém stavu a vy si ho můžete prohlédnout na titulce.

Prozatím o UMIDIGI Z2 nemáme žádné další informace, takže můžeme opravdu jen nabídnout první pohled na displej a design telefonu. Rozhodně nevypadá zle, ale musíme počkat na hardwarové vybavení a cenové zařazení, než budou jasné ambice tohoto prvního pořádného klonu. Určitě nebude posledním, ale UMIDIGI má za sebou poměrně velmi slušnou historii, takže by se mohlo jednat o solidní kousek. Nechme se překvapit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.