Kontrola vašeho domova online není v dnešní technologické době až takovým problémem a IP kamery jsou už běžnou záležitostí. Ale co nabídka skrytých IP kamer pro všechny paranoiky a špehy mezi námi ? Kamera zabudovaná do medvídka už nefrčí a tak pro vás dnes máme slevu na jeden takový „obyčejný“ budík…

Tento obyčejně vypadající budík ale zvládne o něco málo více než jen vás ráno donutit vstát z vyhřátého pelechu. Díky zabudované kameře zvládne pořídit až 1080p video ve formátu H.264 s 25fps a nelekne se ani nočního vidění či nahrávání zvuku. Obraz můžete přenášet pomocí vestavěné Wi-Fi přímo v reálném čase, nastavit nahrávání, případně zapnout aktivaci senzorem pohybu. Vše samozřejmě plně propojené s vaším chytrým telefonem, takže budete mít okolí budíku vždy pod kontrolou.

Osobně asi podobný budík nejsem schopen plně využít, protože díky mé alergii na vyzvánění mají budíky malou životnost tak jak tak, ale určitě se najdou jedince, pro které bude tenhle gadget darem z nebes. Inu proč ne. K mání je na e-shopu Cafago a díky slevovému kupónu OCS142 ho pořídíte jen za 39.98 dolaru, nabídka je aktivní až do 15.listopadu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.