Tak jsme tu opět s další slevou na známém internetovém portálu Lightinthebox and tentokrát jde opravdu o velmi solidní nabídku. Co byste totiž řekli slušně vybavenému TV boxu jen za pouhých 30.99 dolarů ? Možná k tomu ještě přihodíte za pár šupů bezdrátovou klávesnici iPazzPort a máte výbavu k televizi v podstatě kompletní.

TV box TX3 Mini je moderní kousek schopný bez problémů dekódovat 4K video a k tomu je také náležitě vybaven čtyř-jádrovým procesorem Amlogic S905W taktovaným na 2 GHz spolu se 2 GB RAM a 16 GB vnitřního úložiště. To pak můžete rozšířit pomocí SD karty, nebo třeba připojit externí disk pomocí jednoho ze dvou USB portů. Nejedná se vskutku o žádnou vykopávku, což dokládá i použitý systém Android 7.1.1 a podpora H.265 HEVC kodeku. A za ty peníze ? Ke koupi přímo zde na webu Lightinthebox.

A k pohodlnému bezdrátovému ovládání se určitě bude hodit i mini klávesnice iPazzPort, kterou jednoduše připojíte pomocí Wi-Fi 2.4 GHz a s dosahem 10m nebude problém vládnout celému obýváku. S trochou snahy nahradí i myš a joypad, takže fantazii se opravdu meze nekladou. Navíc pouze za 6.99 dolarů, což kapsu rozhodně neutrhne.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.