V poslední době se jako houby po dešti rojí informace o nadcházejícím modelu OnePlusu 5T. Není se čemu divit, značka OnePlus si vybudovala slušné renomé a jejich očekávaný model OnePlus 5T se očekává, že bude opět hitem. V dnešní článku jsme si pro vás připravili souhrn posledních informací o tomto telefonu.

OnePlus 5T – datum vydání

První se podívejme, kdy se na tento telefon můžeme těšit. Renomovaný a většinou se nemýlící Evan Blass tvrdí, že oficiální datum bude do konce listopadu, konkrétněji po datu 20. listopadu/novembra. Jelikož se OnePlus se obvykle vyhýbá víkendovým akcím a pokud se evleaks opět nemýlí, telefon s největší pravděpodobnosti spatří světlo světa mezi 23. listopadem a 27. listopadem.

OnePlus 5T – Antutu a specifikace

Nejnověji se telefon ukázala taktéž v databázi Antutu, kdy na screenshotu můžeme vidět číslo modelu A5010. A5000 bylo označení OnePlus 5, což naznačuje, že tento telefon je jeho nástupcem nástupcem. Ve výpisu můžeme vidět chipset Qualcomm Snapdragon 835 spolu s 8 GB paměti RAM a 128 GB ROM. Na zadní straně je pak duální kamerové kombo 20MP + 20MP.

Telefon by dále měl přijít s bezrámečkovým displejem o velikosti 6 palců, rozlišením 2160 x 1080 a poměrem stran 18: 9. Díky tomu se čtečka otisků prstů se přesune na zadní stranu telefonu. Jako OS pak u OP5T najdeme Android 8 Oreo.

OnePlus 5T bonus – koncept video

Jako bonus k dnešnímu článku ještě přikládáme video od tvůrců Concept Creator, kteří se zamysleli jak by OnePlus 5T mohl vypadat. Podívejte se sami

A co vy a OnePlus 5T? Uvažujete o koupi? Nebo jste už vlastníky OP5 a důvod k upgradu tak nemáte? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.