Bluetooth sluchátka Bluedio T3 Plus nejsou úplná novinka, ale stále platí, že za rozumný peníz nabídkou relativně kvalitní muziku, bezdrátové připojení a slot pro microSD kartu. Navíc jsou aktuálně v akci, tak si je pojďme připomenout.

Bluedio T3 Plus jsou sluchátka ze série Turbine a patří ke třetí generaci Bluetooth sluchátek. Rozdíl od předchozí generace je hlavně v konstrukci, kdy rám ze zinkové slitiny je robustní a odolný proti rozbití.

Potěší slot pro microSD kartu (max 32 GB), na kterou stačí nahrát vámi oblíbenou hudbu, vsunout do sluchátek a rovnou hrát. Žádný smartphone pak již ani není potřeba. 57 mm membrána by měla nabídnout vyšší rozlišení a nižší zkreslení zvuku. U T3 Plus je také přidán 3D efekt prostorového zvuku.

Sluchátka Bluedio T3 Plus lze aktuálně sehnat za 31,99 dolarů při použití kupónu HighC3 na tomto odkazu. Počet kupónů je pak omezený počtem 100.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.