Hodnocení recenzenta

Elegantní smartwatch s názvem No.1 D7 vás potěší kovovým tělem, ochranou IP65 a podporou SIM karty. Na rozdíl od jiných modelů běží na Androidu 4.4 a mají GPS, WiFi nebo NFC. Bohužel po zapnutí všech funkcí, vám baterie mizí před očima a nevydrží ani jeden celý den.

5
x/10

Do redakce se nám dostaly hodinky od společnosti No.1 s názvem D7 a na první pohled se jedná o elegantní model určen (převážně) pro mužskou ruku. Kvalitně zpracované tělo, hezky čitelný displej a operační systém Android lákají zákazníky na tyhle nové smartwatch. Bohužel mají i negativa, v podání ne moc kvalitního a nevyměnitelného náramku a hlavní problém pak nastává po zapnutí všech funkcí.

Když zapnete WiFi, bluetooth a vložíte do hodinek SIM kartu tak vám zmizí baterie před očima za necelé 2-3 hodiny. Bohužel ani po vypnutí těchto funkcí funkcí No.1 D7 nevydrží víc než tři dny. Nevím zda to připisovat vadném kusu, nebo kruté realitě ale fakta jsou neúprosná. I když během testování mi dorazily dvě aktualizace systému, nepomohlo to baterii k lepší výdrži ani za mák a a jen zhoršilo překlad kompletního českého menu na anglicko-český hybrid. Podrobné specifikace No.1 D7 najdete na stránkách výrobce No.1 nebo ve videu.