Není všechno zlato co se třpytí a samozřejmě i nákupy v Číně mají svá úskalí. Jedním z největších je pak samozřejmě možnost, že vámi objednané zboží jde přes celní deklaranty a pak následuje doba utrpení, kdy člověk čeká na vyměření DPH a poplatků v celním zastupování.

Čínský eshop Gearbest nyní tvrdí, že pro ČR má aktuálně speciální dopravu, která legálně toto nebezpečenství obchází. Nazývá se Europe Railway registered a poplatek za jeho použití je mimořádně nízký. Zároveň tedy, pokud obchází největší zlo na cestě, má naději, aby se stala mimořádně populární v naší krajině. Co jsem tak odsledoval, tak nelze ji použít na všechno zboží, ale ve většině případů se mi tato možnost nabídla.

doprava z Číny

No a pro toho, kdo by si ji chtěl vyzkoušet na něčem menším, zde máme slevový kupon ERRCZ1, díky kterému si můžete sadu 21 šroubováků koupit za cenu 0,99 dolarů. Hledejte pod tímto odkazem.

A tím ještě ale nekončí všechny novinky. Gearbest dále oznámil, že v přípravě má český warehouse, do kterého začne již brzy sypat první produkty. Na tohle jsme opravdu zvědavi a až tahle novinka bude v jakéms takéms provozu, určitě neopomeneme informovat.