Včera jsme se dočkali poměrně šokujícího překvapení ze strany čínského Elephonu, protože se na jejich facebookových stránkách a v naší poště objevil obrázek nového telefonu spolu s hrstkou informací. To by však nebylo až tak překvapivé, ale tato nová vlajková loď značky (pravděpodobně nesoucí název Elephone S9) by měla mít na palubě procesor od Qualcommu a to ne jen tak ledajaký !

Mělo by se jednat o druhý telefon od značky Elephone s procesorem od Qualcommu (prvenství drží starý a zapomenutý Elephone Trunk se Snapdragonem 410) a konkrétně by měl být uvnitř Snapdragon 660. Což je sice papírově model střední třídy, ale pro tuto menší značku by se jednalo o velký krok vpřed a bez debat nejvýkonnější kus co kdy měli v telefonech. Pokud by se navíc jednalo o počátek nového trendu, tak bychom se určitě také vůbec nezlobili.

Další velmi zajímavou informací je pak určitě i přítomnost flexibilního AMOLED displeje v připravovaném telefonu a podle vyjádření firmy by se mělo jednat teprve o třetí přístroj s tímto displejem (po Samsungu S8 a Samsungu Note 8). To jsou asi prozatím veškeré informace, které máme k dispozici a dá se tak jen prohodit pár slov k designu, i když obrázek je poměrně všeříkající. Ano podle všeho by se vizuálně mělo jednat v podstatě o klon již zmíněného Samsungu Note 8. Brzy se snad na jejich oficiálních stránkách objeví i nějaké podrobnější informace.