Společnost Blu Products dnes oznámila s okamžitou platností, že je dostupný Blu Vivo 8L. Tento smartphone může nabídnout dobrou výdrž baterie a hlavně požitek při selfie focení.

Blu Vivo 8L se může pochlubit “Super Selfie” kamerou. Jedná se o 20 MP fotoaparát s 1/2.8 palcovým senzorem (což se blíží velikostí v běžných kompaktech), clonou f/2.0 a 5P objektivem. Zato zadní kamera je o něco chudší. Zadní fotoaparát je 13 MP s 1/3 palcovým Sony IMX258 sensorem, 5P objektivem a clonou f/2.0.

Blu Vivo 8L specifikace

Mezi další specifikace patří 5.3-palcový HD (720p) displej se zakřivením a je chráněn Corning Gorilla Glass 3 (stará verze jak Metuzalém). Dále je tento telefon vybaven osmi jádrovým procesorem MediaTek MT6753 a taktován na frekvenci 1.3 GHz. Blu Vivo 8L má 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť s možností rozšíření až na 64 GB pomocí microSD karty. S baterií by mohli být uživatelé také spokojení neboť má kapacitu 4000 mAh. Díky tomu by měla nabídnout výdrž až 32 hodin hovoru a 72 hodin hudby se zapnutým úsporným režimem. Dále má zadní snímač otisků prstů, podporuje USB OTG (on-the-go), má podporu rychlého nabíjení, Bluetooth, GPS, LTE, WiFi a poběží na systému Android 7 Nougat.

Na omezenou dobu je Blu Vivo 8L cenově zvýhodněn. Je nyní k dostání za 149 dolarů. Později se cena vyšvihne asi na 200 dolarů. Pokud vám při výběru telefonu dá zabrat jakou barvu si zvolit, tak tady vám výrobci usnadní rozhodování. Blu Vivo 8L  je k dostání pouze v černé barvě.