Největším a nejzřetelnějším trendem v oblasti chytrých telefonů je nyní snaha zcela odstranit nebo co nejméně zmenšit rámečky okolo displeje. A k tomuto trendu se nyní připojil i výrobce 360 Mobiles.

Výrobci 360 se podařilo v letošním roce vydat několik zajímavých zařízení a aktuálně se zdá, že společnost je blízko uvolnění telefonu, který se zapadne do současného trendu v průmyslu. Jejich mobilní telefon s označením 1713-A01 byl právě zaznamenán v TENAA.

360 Mobiles
Z fotek, které jsou k dispozici na TENAA, to vypadá, že telefon disponuje velmi tenkým celokovovým rámem. Přední strana displeje nám taktéž naznačuje, že se jedná o zařízení s poměrem stran 18:9.

Rámy na levé i pravé straně displeje byly zmenšeny na téměř neexistující úroveň, ale na horní a spodní části předního jsou viditelné rámečky, na kterých je přední fotoaparát. Na straně zadní zase můžeme vidět duální kamerové kombo s LED bleskem a pod nám umístěnou čtečku otisků prstů.

V současné době nemáme žádné informace o ceně a dostupnosti tohoto modelu, ale je jasné, že další informace budou následovat.